Menu

Nowoczesny salon z kanapą i fotelem

5 listopada, 2018 - Aranżacja wnętrz, Polecane produkty
Nowoczesny salon z kanapą i fotelem

Branża meblowa jak każda inna cały czas ewoluuje i zmienia się. Dlatego warto śledzić zmiany jakie w niej zachodzą, aby kupując meble nie zostać właścicielem odchodzącego w zapomnienie wypoczynku w kolorze, który był w może kilka lat temu. Jeżeli chodzi o rok 2014, który co prawda mamy za sobą to królowały w nim takie kolory jak żółty, złoty i ich odcienie, które bardzo dobrze prezentują się zarówno na ścianach jak i meblach. Pamiętamy jednak, żeby wybrać odpowiedni, który powinien kierować się w stronę pasteli .

zestaw wypoczynkowy Olier

Warto także zwrócić uwagę na pojawiający się na horyzoncie trend, który wprowadza kolorowe akcenty kontrastujące z pozostałą aranżacją pomieszczeń, być może jest to kierunek, który będzie dominował w przyszłym sezonie 2015. Obok żółtego w 2014 roku modne były delikatne błękity, róże, zielenie oraz brzoskwinie, wszystko w kolorach pastelowych.

Zestawy wypoczynkowe jakie teraz widzimy w salonach to propozycje prostych kształtów, jednobarwnych w pastelach, odchodzą modne kilka lat temu biele i popiele na rzecz cieplejszych braw. Warto też zwrócić uwagę na pojawienie się drewnianych nóżek w meblach wypoczynkowych, to powrót do lat 70-tych.
Ładnie prezentują się również komplety mebli w jasnych kolorach z pikowanie jak pokazany poniżej zestaw Will
kanapa do salonu

Jedna myśl nt. „Nowoczesny salon z kanapą i fotelem

A WordPress Commenter

Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *