Menu

Łóżko z sercem

6 listopada, 2018 - Aranżacja wnętrz, Polecane produkty
Łóżko z sercem

Serce zawsze kojarzy się pozytywnie, oznacza miłość, szczęście itp. Ten element jednak stosunkowo rzadko pojawia się jako ozdobnik na meblach i innych przedmiotach, choć kiedyś było inaczej. W tym wpisie chcę pokazać produkty, w których został on wykorzystany i dzięki temu mebelki uzyskały bardzo interesujący wygląd, spójrzcie sami. Zainteresowanych odsyłam na strony produktów.
Dodać należy że są to meble bardzo przemyślane, pod kątem potrzeb dziecka oraz rodzica, ponadto warto dodać, że łóżka te są dostępne w trzech wymiarach 140, 160 i 180 cm długości.
łóżko serduszko
Powyższe łóżko w szycie ma wycięte jedno serduszko, poniżej jest model, który ma ich cztery, które z nich podoba się Wam bardziej. Choć zwykło się mawiać „co za dużo to niezdrowo” w tym przypadku moim wyborem był by model poniżej, głównie z tego powodu, że to jedno serce troszeczkę ginie w kontekście szczytu łóżka o dość znacznej powierzchni i to mi się nie podoba.
łóżko serduszka
Oba modele wyposażone są w standardzie w materac piankowy, dzięki temu dokonując zakupu nie musimy się już troszczyć o dobranie odpowiedniego materaca, również pozostałe warianty wymiarowe łóżka są wyposażone w podobny sposób. Oba łóżka dziecięce znajdziecie na stronie https://artbo.pl/lozka-140×70.html.Jeżeli chodzi o sam materac to jest to zwykły materac piankowy, jednak dostawca zdając sobie sprawę z faktu, że nie każdemu klientowi musi ten typ materaca odpowiadać przygotował dodatkowe opcje, które można wybrać, osobiście polecam wariant mata kokosowa + pianka + warstwa gryki. Takie materaca posiadają najwięcej zalet i choć wydać musimy troszkę więcej to jednak korzyści płynące z zamiany materaca na lepszy będą znacznie więcej warte.
Jak widać na drugim zdjęciu, łóżka te występują również w wersji z szufladą, to czy szuflada jest faktycznie potrzebna i czy ją wykorzystamy to kwestia bardzo dyskusyjna, ja z autopsji wiem, że nie ale być może ktoś ma inne doświadczenia. Pierwsze łóżeczko naszej córki miało taką właśnie szufladę, żeby nie była pusta wcisnąłem do niej koc, który wcześniej był w szafie i tak się złożyło, że przeleżał on tam 4 lata i został usunięty jak wymienialiśmy łóżko na większe, więc sami rozumiecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *