Menu

Narożnik pokojowy, czyli nowocześnie i funkcjonalnie w Twoim salonie

26 lutego, 2019 - Aranżacja wnętrz, Polecane produkty, Porady
Narożnik pokojowy, czyli nowocześnie i funkcjonalnie w Twoim salonie

Po dłuższej przerwie naszła mnie wena więc podejmuję temat pokoju dziennego.

Pokój dzienny jako pomieszczenie ogólnodostępne powinien cechować się przede wszystkim wygodą i funkcjonalnością. Aby osiągnąć taki stan powinniśmy w nim stworzyć przestrzeń, w której dostępne będą miejsca dla wszystkich członków rodziny a w sytuacji gdy przychodzą do nas goście również nie powinno zabraknąć miejsca dla nich.

W zależności od tego jakim metrażem dysponujemy można wybrać spośród kilku opcji, jedną z nich jest duża kanapa narożna, która wydaje się być meblem dającym największe możliwości przy jednoczesnym niedużym zużyciu powierzchni podłogi. Dobrze dobrany narożnik pozwala osiągnąć bardzo dobry efekt zarówno wizualny jak również funkcjonalny.

narożnik mały rozmiar

Niezawszeń jednak uda się osiągnąć odpowiedni efekt samym narożnikiem, w takiej sytuacji warto rozważyć dokupienie np. pufy lub otomany, które można dostawić do ławy kawowej w momencie, gdy zabraknie miejsca dla wszystkich obecnych w pokoju osób. Oczywiście miejsca na pufach lub otomanie nie są tak komfortowe, dlatego wybierając narożnik powinniśmy dopasować go optymalnie do salonu.

narożnik w kształcie litery C

Narożnik nie powinien przytłoczyć wnętrza ale również nie może w nim ginąć, przed wybraniem kanapy narożnikowej musimy wyobrazić sobie jak będzie ona wyglądała w pokoju. Z reguły i tak będziemy ograniczeni rozmiarami pomieszczenia szczególnie krótszą ścianą oraz otworami jak drzwi czy okna.

Nie jest dobrym pomysłem stawianie narożnika pod oknem, głównie z tego względu, że najczęściej oglądamy z niego telewizję i w takiej sytuacji będzie w ekranie telewizora odbijało się światło.

narożnik do salonu

Rozwiązaniem bardzo funkcjonalnym może okazać się narożnik w kształcie litery „U” lub „C”, możemy spotkać się z jednym jak i drugim określeniem. Ten typ kanapy daje możliwość maksymalnego wykorzystania powierzchni, co prawda zamyka on w pewien sposób przestrzeń i nie w każdym pomieszczeniu będzie to dobrze wyglądało ale jeżeli mamy salon  w kształcie zbliżonym do kwadratu takie rozwiązanie może okazać się idealne.

duży narożnik

Jeżeli planujecie przemeblowanie w salonie i ten artykuł sprawił, że chcieli byście aby znalazł się w nim narożnik zapraszam na stronę sklepu Solpol-Meble ( https://solpol-meble.com.pl/narozniki-pokojowe.html ), który jest jednym z liderów na rynku salonów internetowych właśnie w dziedzinie mebli tapicerowanych a w szczególności narożników.

mały narożnik

Narożnik Sawana idealny do małego pokoiku w bloku.

Aktualnie na stronie sklepu oferowane jest kilkaset modeli narożników do salonu, są wśród nich meble niedużych rozmiarów idealnie nadające się do mieszkań w blokach jak również duże rozłożyste kanapy przeznaczone do przestrzennych pokoi dziennych w domach o większej powierzchni.

2 myśli nt. „Narożnik pokojowy, czyli nowocześnie i funkcjonalnie w Twoim salonie

coque iphone 8 sport

Narożnik to najlepszy mebel do salonu, posiadam i nie zamieniłabym na nic innego

Odpowiedz
coque iphone 8

might also enable you to „Make your own personal art work appear to be garbage. very well Look into his or her developed this kind of company logo principle with regard to my own design business following dealing with Von Glitscha’s e-book, Vector Fundamental Teaching. They identifies his / her entire creative approach coming from pulling difficult thumbnails „analog” style,
coque iphone 8 https://www.neoval.fr/

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *