Menu

Wygodna sypialnia z łóżkiem tapicerowanym

19 kwietnia, 2019 - Aranżacja wnętrz, Polecane produkty, Porady
Wygodna sypialnia z łóżkiem tapicerowanym

Najczęściej jest tak, że urządzanie sypialni odkładamy, na później, fakt są ważniejsze pomieszczenia, jak salon czy kuchnia, które częściej oglądają goście, tak więc przede wszystkim im poświęcamy czas i finanse na początku urządzania naszego mieszkania, chyba, że nie ograniczają nas budżet, w takiej sytuacji możemy aranżować całe mieszkanie od razu.

W sypialni spędzamy de facto najwięcej czasu, to nie żart, całe 8 godzin dziennie, nie ma innego pomieszczenia, w którym przebywali byśmy tyle czasu. Dlatego powinniśmy zadbać o to aby sypialnia była miejscem czystym, łatwym do sprzątania, i zacisznym, to są jak sądzę najważniejsze kwestie. Ale dobrze by było aby nasza sypialnia była jednocześnie miejscem eleganckim, ciepłym i wygodnym?

Co zrobić aby tak się stało? Dobrym pomysłem jest wstawienie do niej łóżka tapicerowanego, które sprawi, że miejsce to nabierze zupełnie innego charakteru. Idąc za trendami panującymi w dziedzinie mebli sypialnianych wiele sklepów, a wcześniej oczywiście producentów, rozszerza ofertę o łóżka tapicerowane. W tym miejscu chcemy zaprezentować kilka interesujących modeli.

Są to bardzo ekonomiczne, dobrej jakości łóżka: Dolores, Vanessa i Sylvi, jak również model przeznaczone dla bardziej zamożnych klientów jakim jest Kller. Wszystkie produkty zostały wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów obiciowych gwarantujących długotrwałą eksploatację oraz sprawiających, że meble nawet za kilkanaście lat będą prezentowały się równie dobrze jak dziś.

Piękna łóżko Dolores, jednak konieczny był by wybór innego koloru tkaniny obiciowej, szczególnie dla zagłówka o który często byśmy się opierali, tu powinna znaleźć się tkanina z deseniem maskującym zabrudzenia, co nie oznacza, że od czasu do czasu należało by ją przeprać.

łóżko tapicerowane

Kolejna propozycja to łóżko tapicerowane Vanessa, tutaj mamy zagłówek w jasnym popielu co z pewnością będzie na dłuższą metę lepszym wyborem.

łóżko Vanessa

łóżko Sylvi, to propozycja dla szukających łóżek ekonomicznych, prezentujemy je głównie dlatego, że jego cena nie przekracza 900 zł.

tanie łóżko tapicerowane

Jeżeli wybieramy tkaninę na łóżko tapicerowane, starajmy się nie oszczędzać na tym elemencie, taka tkanina, będzie poddawana eksploatacji na skutek, której będzie się wycierać, tak więc wybierzmy materiał odporny na ścieranie, jeżeli mamy możliwość połączenia dwóch kolorów, wybierzmy ciemniejszy na obicie boków ramy łóżka, te miejsca mogą się z czasem przybrudzić na skutek pocierania ich przez nogi osoby siadającej lub wstającej z łóżka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *